Tekuté mýdlo s nanostříbrem a kaolinem 150ml

17,95 

Přidat k oblíbeným
Přidat k oblíbeným
  • Sdílet produkt

Popis

Mydło w płynie z nanosrebrem i białą glinką,

Pharmedis z nanosrebrem i białą glinką przeznaczona jest do mycia i codziennej pielęgnacji całej powierzchni ciała. Dzięki wyjątkowej formule zmniejsza stany zapalne, odżywia i regeneruje skórę działa łagodząco, wygładzająco oraz mineralizująco na skórę, zwiększając jej naturalną barierę ochronną.

Delikatnie oczyszcza, usuwa martwe komórki naskórka i lekko zwęża pory, nie wysuszając skóry. Łagodzi podrażnienia u osób z podrażnioną, ze skłonnością do atopii i atopową skórą, zmniejsza odczucie pocenia się oraz zmniejsza odczucie przetłuszczenia skóry łojotokowej.

Poprzez synergiczne działanie dwóch składników aktywnych – nanosrebra i białej glinki – mydło przeznaczone jest do stosowania w profilaktyce, zapobieganiu występowania oraz łagodzeniu chorób skóry, a także we wspomaganiu leczenia już istniejących zmian chorobowych skóry.

Nanosrebro jest znane przede wszystkim ze swoich silnych właściwości bakteriobójczych, grzybobójczych oraz odkażających. Jest bezpieczne, nietoksyczne, działa jak antybiotyk zabijając ponad 650 patogenów. Niszczy grzyby i pleśń, zabija pasożyty. Wspomaga rozwój komórek, nie akumuluje się w organizmie. Co ważne nie podrażnia błon śluzowych i nie zawiera wolnych rodników. Działa przeciwzapalne, nie reaguje z lekami. Wzmacnia naturalną odporność organizmu.

Produkt został przebadany laboratoryjnie i dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Podczas badań nie stwierdzono żadnych reakcji uczuleniowych u człowieka i działania miejscowo drażniącego.

Wyrób został zgłoszony do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako wyrób medyczny klasy I. Wyrób naturalny nie zawiera w składzie parabenów, silikonów, ftalanów, olejów mineralnych i pochodnych ropy naftowej, substancji z upraw modyfikowanych genetycznie, barwników, kompozycji zapachowych.

Dostępne pojemności:

Butelka z dozownikiem: 500ml

Butelka z dozownikiem: 150ml

Kostka: 100g

Jak to funguje

PHARMEDIS mydło w płynie z nanosrebrem i białą glinką przeznaczone jest do mycia i codziennej pielęgnacji całej powierzchni ciała. Dzięki wyjątkowej formule łagodzi objawy stanów zapalnych, odżywia i regeneruje skórę. Działa łagodząco, wygładzająco oraz mineralizująco na skórę, zwiększając jej naturalną barierę ochronną. Delikatnie oczyszcza, usuwa martwe komórki naskórka i lekko zwęża pory, nie wysuszając skóry. Łagodzi symptomy podrażnienia u osób z podrażnioną, ze skłonnością do atopii i atopową skórą, zmniejsza odczucie pocenia się oraz przetłuszczenia skóry łojotokowej.

Wskazania
Poprzez synergiczne działanie głównych składników, wyrób przeznaczony jest do stosowania w profilaktyce oraz łagodzeniu objawów chorób skóry, a także środek wspomagający w trakcie terapii zmian chorobowych skóry. Wyrób zalecany jest do stosowania:
• wspomagająco w łagodzeniu objawów występujących w przebiegu łojotokowego zapalenia skóry,
• wspomagająco w łagodzeniu objawów występujących w przebiegu atopowego zapalenia skóry,
• wspomagająco w łagodzeniu objawów w trakcie leczenia alergii skórnych,
• ochronnie w pielęgnacji skóry mieszanej i tłustej,
• ochronnie w pielęgnacji skóry wrażliwej, alergicznej i skłonnej do podrażnień,
• wspomagająco i ochronnie do oczyszczania oraz pielęgnacji skóry wokół stomii,
• wspomagająco i ochronnie do mycia skóry pacjentów narażonych na wystąpienie odleżyn, odparzeń i innych zmian chorobowych skóry,
• ochronnie do mycia skóry pacjentów z problemem nietrzymania moczu i/lub kału,
• ochronnie do mycia skóry dla osób z problemem nadmiernej potliwości.

Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik.
Nie stosować na uszkodzoną skórę i/lub w miejscach ze znacznym przerwaniem ciągłości skóry.
Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia.

Sposób użycia
Mydło przeznaczone jest do codziennego mycia skóry twarzy i całej powierzchni ciała. Po zastosowaniu dokładnie spłukać. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Wyrób przeznaczony jest do stosowania u dzieci powyżej 6 roku życia, młodzieży i osób dorosłych. Zalecany jest dla skóry normalnej, tłustej i mieszanej.

Opatření

• Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami zawartymi na opakowaniu.
• Wyrób stosować zgodnie z przeznaczeniem, przestrzegając zaleceń i wskazówek podanych przez wytwórcę.
• Unikać kontaktu z oczami, z błonami śluzowymi ust i nosa. Nie połykać. W razie przypadkowego kontaktu należy natychmiast przemyć te miejsca dużą ilością, bieżącej wody.
• Nie stosować po upływie terminu przydatności wyrobu do użycia, po upływie 6 m-cy od pierwszego użycia lub w przypadku uszkodzenia opakowania.
• W przypadku wystąpienia działania drażniącego, uczulającego lub jakichkolwiek innych objawów niepożądanych związanych z używaniem wyrobu, należy natychmiast zaprzestać jego stosowania i skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania

Przechowywać w pozycji pionowej w oryginalnym opakowaniu. Przechowywać w zaciemnionym miejscu, w temperaturze od 10°C do 30°C. Chronić przed wpływem wysokich temperatur, bezpośredniego działania promieni słonecznych i źródeł ciepła. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Możliwe jest powstawanie osadu jako naturalnego procesu wytrącania się glinki i nanosrebra, natomiast nie wpływa to na właściwości wyrobu.

Jak používat

Mydło przeznaczone jest do codziennego mycia skóry twarzy i całej powierzchni ciała. Po zastosowaniu dokładnie spłukać. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Wyrób przeznaczony jest do stosowania u dzieci powyżej 6 roku życia, młodzieży i osób dorosłych. Zalecany jest dla skóry normalnej, tłustej i mieszanej.

Složení

Woda, Sól sodowa siarczanu oksyetylenowanego alkoholu laurylowego, Kokamidopropylobetaina, Gliceryna, Poliglukozyd kwasów oleju kokosowego, Distearynian glikolu etylenowego, Dietanoloamid kwasów tłuszczowych z oleju kokosowego, Nanosrebro, Kaolin, Chlorek sodu, Kwas cytrynowy, Fenoksyetanol, Etyloheksylogliceryna, Olejek lawendowy, Linalol, Limonen, Geraniol, Kumaryna.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Tekuté mýdlo s nanostříbrem a kaolinem 150ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tekuté mýdlo s nanostříbrem a kaolinem 150ml

17,95 

Přidat k oblíbeným
Přidat k oblíbeným