Krém na chodidla s nanostříbrem a ureou 50ml

29,99 

Přidat k oblíbeným
Přidat k oblíbeným
  • Sdílet produkt

Popis

Krem do stóp z nanosrebrem i urea,

przeznaczony jest do stosowania w profilaktyce suchej skóry, łagodzeniu objawów, a także we wspomaganiu leczenia następujących chorób skóry:

łuszcyca stóp
rogowiec stóp
modzele stóp
wyprysk stóp/egzema
 grzybica stóp (wspomagająco)
 nadpotliwości stóp

Další informace

Zdravotní problémy

, , , ,

Typ pleti

Jak to funguje

Pharmedis Krem do stóp z nanosrebrem i urea dzięki wyjątkowemu połączeniu składników aktywnych przeznaczony jest do stosowania profilaktycznie i ochronnie do każdego rodzaju skóry stóp. Wyrób w szczególności zalecany jest do pielęgnacji bardzo suchej skóry z zaburzeniami rogowacenia, jak również szorstkiej skóry stóp i pięt, z problemem nadmiernego rogowacenia i pękania, jak również z problemem nadpotliwości skóry stóp.

Przewidziane zastosowanie
Pharmedis Krem do stóp przeznaczony jest do stosowania profilaktycznie w przypadku suchej skóry, łagodzeniu objawów, a także we wspomaganiu leczenia następujących chorób: łuszczyca stóp, rogowiec stóp, modzele, wyprysk/egzema, grzybica stóp i nadpotliwość.

Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku stwierdzonej alergii lub nadwrażliwości na którykolwiek składnik.
Nie stosować w przypadku ostrych stanów zapalnych stóp wymagających leczenia farmakologicznego.
Nie stosować na uszkodzoną skórę i/lub w miejscach ze znacznym przerwaniem ciągłości skóry.
Unikać kontaktu z oczami, z błonami śluzowymi ust i nosa. Nie połykać. W razie przypadkowego kontaktu należy natychmiast przemyć te miejsca dużą ilością bieżącej wody.
Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia.

Opatření

Środki ostrożności
• Wyrób stosować zgodnie z przeznaczeniem, przestrzegając zaleceń i wskazówek podanych przez wytwórcę.
• Nie stosować po upływie terminu przydatności wyrobu do użycia, po upływie 6 m-cy od pierwszego otwarcia lub w przypadku uszkodzenia opakowania.
• W przypadku wystąpienia działania drażniącego, uczulającego lub jakichkolwiek innych objawów niepożądanych związanych z używaniem wyrobu, należy natychmiast zaprzestać jego stosowania i skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania
Przechowywać w zaciemnionym miejscu, w temperaturze od 10°C do 30°C. Chronić przed wpływem wysokich temperatur, bezpośredniego działania promieni słonecznych i źródeł ciepła. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Jak používat

Wyrób należy równomiernie wmasować w umytą i osuszoną skórę stóp. Stosować 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Odczekać do całkowitego wchłonięcia się kremu. Może być stosowany codziennie. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Wyrób przeznaczony jest do stosowania u dzieci powyżej 6 roku życia, młodzieży i osób dorosłych.

Složení

Woda, Masło Shea, Stearynian glicerolu, Gliceryna, Mocznik, Alkohol cetearylowy, Oksyetylenowana mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego, Olej avocado, Dimetikon, Zapach, Poliakrylan sodu, Ekstrakt glikolowo-wodny z borowiny, Octan tokoferolu, Alantoina, Kwas benzoesowy, Kwas dehydrooctowy, Fenoksyetanol, Nanosrebro, Aldehyd amylocynamonowy, Alkohol benzylowy, Salicylan benzylu, Cytral, Cytronelol, Geraniol. Aldehyd heksylocynamonowy, d-Limonen, Linalol.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Krém na chodidla s nanostříbrem a ureou 50ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Krém na chodidla s nanostříbrem a ureou 50ml

29,99 

Přidat k oblíbeným
Přidat k oblíbeným