Foot cream with nanosilver and urea 50ml

29,99 

Add to Favorites
Add to Favorites

Description

Krem do stóp z nanosrebrem i urea,

przeznaczony jest do stosowania w profilaktyce suchej skóry, łagodzeniu objawów, a także we wspomaganiu leczenia następujących chorób skóry:

łuszcyca stóp
rogowiec stóp
modzele stóp
wyprysk stóp/egzema
 grzybica stóp (wspomagająco)
 nadpotliwości stóp

Additional information

Health problems

, , , ,

Skin type

How it works

Pharmedis Krem do stóp z nanosrebrem i urea dzięki wyjątkowemu połączeniu składników aktywnych przeznaczony jest do stosowania profilaktycznie i ochronnie do każdego rodzaju skóry stóp. Wyrób w szczególności zalecany jest do pielęgnacji bardzo suchej skóry z zaburzeniami rogowacenia, jak również szorstkiej skóry stóp i pięt, z problemem nadmiernego rogowacenia i pękania, jak również z problemem nadpotliwości skóry stóp.

Przewidziane zastosowanie
Pharmedis Krem do stóp przeznaczony jest do stosowania profilaktycznie w przypadku suchej skóry, łagodzeniu objawów, a także we wspomaganiu leczenia następujących chorób: łuszczyca stóp, rogowiec stóp, modzele, wyprysk/egzema, grzybica stóp i nadpotliwość.

Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku stwierdzonej alergii lub nadwrażliwości na którykolwiek składnik.
Nie stosować w przypadku ostrych stanów zapalnych stóp wymagających leczenia farmakologicznego.
Nie stosować na uszkodzoną skórę i/lub w miejscach ze znacznym przerwaniem ciągłości skóry.
Unikać kontaktu z oczami, z błonami śluzowymi ust i nosa. Nie połykać. W razie przypadkowego kontaktu należy natychmiast przemyć te miejsca dużą ilością bieżącej wody.
Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia.

Warnings

Środki ostrożności
• Wyrób stosować zgodnie z przeznaczeniem, przestrzegając zaleceń i wskazówek podanych przez wytwórcę.
• Nie stosować po upływie terminu przydatności wyrobu do użycia, po upływie 6 m-cy od pierwszego otwarcia lub w przypadku uszkodzenia opakowania.
• W przypadku wystąpienia działania drażniącego, uczulającego lub jakichkolwiek innych objawów niepożądanych związanych z używaniem wyrobu, należy natychmiast zaprzestać jego stosowania i skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania
Przechowywać w zaciemnionym miejscu, w temperaturze od 10°C do 30°C. Chronić przed wpływem wysokich temperatur, bezpośredniego działania promieni słonecznych i źródeł ciepła. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

How to use

Wyrób należy równomiernie wmasować w umytą i osuszoną skórę stóp. Stosować 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Odczekać do całkowitego wchłonięcia się kremu. Może być stosowany codziennie. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Wyrób przeznaczony jest do stosowania u dzieci powyżej 6 roku życia, młodzieży i osób dorosłych.

Ingredients

Woda, Masło Shea, Stearynian glicerolu, Gliceryna, Mocznik, Alkohol cetearylowy, Oksyetylenowana mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego, Olej avocado, Dimetikon, Zapach, Poliakrylan sodu, Ekstrakt glikolowo-wodny z borowiny, Octan tokoferolu, Alantoina, Kwas benzoesowy, Kwas dehydrooctowy, Fenoksyetanol, Nanosrebro, Aldehyd amylocynamonowy, Alkohol benzylowy, Salicylan benzylu, Cytral, Cytronelol, Geraniol. Aldehyd heksylocynamonowy, d-Limonen, Linalol.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Foot cream with nanosilver and urea 50ml”

Your email address will not be published.

Foot cream with nanosilver and urea 50ml

29,99 

Add to Favorites
Add to Favorites