Dobór poduszki

IDEALNA PODUSZKA DLA CIEBIE

Poduszki profilaktyczne wykonane z pianki leniwej mają szereg zdrowotnych właściwości. Zdecydowanie polepszają jakość snu i nie powodują częstych zmian ułożenia ciała. Bardzo dobrze sprawdzą się przy zapobieganiu, jak i leczeniu różnych dolegliwości.

BÓL W ODCINKU SZYJNYM

Najczęstszym problemem związanym ze złą jakością snu jest odczuwanie bólu w odcinku szyjnym. Z rozwiązaniem przychodzi Neck Support Memory Foam Pillow – poduszka wspierająca kręgi szyjne, która poprzez swój falisty kształt zmniejsza nacisk na głowę, szyję i plecy, pozwalając na rozluźnienie mięśni i głęboki sen. Alternatywną opcją jest również Premium Neck Support Memory Foam Pillow – poduszka wspierająca szyję, która utrzymuje prawidłową pozycję kręgosłupa przez całą noc, poprzez specjalny kształt, stabilizujący odcinek szyjny. Przy dolegliwościach karku sprawdzi się Memory Foam Cervical Health Pillow – bambusowa poduszka, polecana szczególnie dla alergików. Stabilizuje szyję i głowę, dzięki lekko podwyższonej konstrukcji. Kompleksową ochronę górnej części ciała zapewni Butterfly Neck Support Memory Foam Pillow – specjalnie wyprofilowana poduszka o kształcie motyla, która dzięki swojemu rozmiarowi daje odpowiednie podparcie dla głowy, szyi, a nawet ramion.

BÓL NÓG

Równie częstym utrapieniem są zmęczone  i obolałe nogi, które potrzebują ukojenia. Stosując codziennie Leg Lift Pillow – poduszkę wspierającą nogi, rozluźnimy mięśnie i zregenerujemy stawy. Ten rodzaj poduszki jest szczególnie polecany dla kobiet w ciąży oraz dla osób aktywnych fizycznie. Natomiast jeśli zależy nam na zniwelowaniu żylaków i zminimalizowaniu opuchlizny lub obrzmienia warto sięgnąć po Sleeping Knee Pillow with Cooling Gel – wielofunkcyjną, składaną poduszkę pod nogi z żelem chłodzącym.

PODRÓŻ

Wybierając się w podróż nie można zapomnieć o Neck and Head Support Memory Foam Travel Pillow – niezwykle miękkiej, zapewniającej podparcie szyi, ramion i policzków poduszce w kształcie litery U. Dodatkowym wsparciem, zwłaszcza w podróży samochodem, samolotem lub autokarem będzie  Travel Mask and Pillow – piankowa poduszka z opaską na oczy, która rozluźni mięśnie twarzy.

BÓL PLECÓW

Dla osób pracujących w pozycji siedzącej i podróżujących samochodem dużym problemem może być ból pleców, dlatego aby odpowiednio zadbać o prawidłową postawę ciała powinno korzystać się z Memory Foam Orthopedic Backrest Cushion –  specjalnej poduszki lędźwiowej, która odpowiednio reguluje nacisk mięśniowy, rozluźniając plecy. Dla osób chcących zapobiegać hemoroidom i zachować zdrowe biodra polecana jest Cooling Gel Premium Comfort Seat Cushion – poduszka do siedzenia z żelem chłodzącym, który zapewnia długotrwały komfort użytkowania.

BÓL RAMION

Podczas snu nie tylko głowa i szyja potrzebują wsparcia, ale również nasze ramiona. Gdy jesteśmy niewsypani to często one bolą najbardziej. Prawidłowe wsparcie ramion zapewni Shoulder Memory Foam Pillow – poduszka z żelem chłodzącym rozluźniająca napięcie mięśniowe oraz z funkcją aromaterapii, dzięki zawartości naturalnego olejku lawendowego. Lepszy odpoczynek i stabilizację ramion można także uzyskać stosując Shoulder Relaxed Cooling Memory Foam Pillow. Specjalne wgłębienie zapewnia dodatkowy komfort dla ramion i pleców, a funkcja chłodząca relaksuje całe ciało. Dla osób śpiących na plecach szczególnie polecana jest poduszka łagodząca ból szyi i ramion – Neck and Shoulder Pain Relief Cushion.

PROFILAKTYKA

Pragnąc utrzymać swoje ciało w zdrowiu warto działać profilaktycznie i wybrać wielofunkcyjną poduszkę do spania Multi-functional Pillow – która sprawdzi się dla osób lubiących spać w różnych pozycjach w ciągu nocy, np. na plecach i na boku, a także posłuży w ciągu dnia, odpowiednio ułożona na kanapie, podczas oglądania telewizji lub czytania książki.  Profilaktycznie warto wybrać Cool Air Memory Foam Pillowpoduszkę chłodzącą z węglem bambusowym, która przeciwdziała zmęczeniu i obrzękom, a także ma niezwykłe właściwości higroskopijne, zawsze zachowując czystość i suchość. Green Tea and Cooling Gel Sleep Memory Foam Pillow – poduszka oprócz rozluźniania napięcia mięśniowego, zawiera w sobie żel chłodzący, który uspokaja, relaksuje oraz pomaga w zasypianiu, a także ma działanie aromaterapeutyczne i oczyszczające poprzez zawartość naturalnej, zielonej herbaty, która pomaga się wyciszyć przed snem.