Kosmetyki na odparzenia

Odparzenia to problem zdrowotny, który może się przytrafić każdemu w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Dlatego warto zadbać aby domowa apteczka była zaopatrzona w kosmetyki umożliwiające leczenie tej nieprzyjemnej dolegliwości. W naszej ofercie znajdą państwo mydło w płynie z dodatkiem nanosrebra i białej glinki. Takie połączenie gwarantuje łagodzenie objawów chorób skórnych oraz odparzeń. Warto dodać, że jest to produkt bezpieczny dla alergików i nie wywołuje żadnych reakcji uczuleniowych. Dla osób preferujących klasyczne rozwiązanie oferujemy mydło z tym składem w postaci tradycyjnej kostki.

Kolejnym skutecznym środkiem w walce z odparzeniami jest znajdujący się w naszej ofercie olejek arganowy. Ten pochodzący z Maroka kosmetyk nazywany eliksirem młodości jest bezpieczny dla każdego rodzaju skóry. Zawarte w nim związki wykazują działanie łagodzące oraz przeciwzapalne, co jest niezwykle przydatne w przypadku wystąpienia odparzeń. Jest to produkt ekologiczny, nieprzetworzony chemicznie. Nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów.

Nasz sklep oferuje skuteczny balsam do ciała z masłem Shea. Produkt ten zawiera olejki wytworzone z owoców naturalnego pochodzenia. Bogaty skład dostępnego w naszej ofercie balsamu przyczynia się do odżywiania, nawilżania i regeneracji skóry. Zawarte w nim sterole umożliwiają łagodzenie podrażnień związanych z odparzeniami oraz ich szybsze gojenie. Warto dodać, że oferowany przez nas produkt stanowi naturalny filtr ochronny przeciw światłu słonecznemu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5