Wspomaganie leczenia schorzeń

 Tworząc produkty Kropla Zdrowia wspomagaliśmy się wiedzą medyczną, która przyczyniła się do stworzenia naturalnych wyrobów medycznych i kosmetycznych, które wspomagają leczenie chorób skóry. Stworzyliśmy je z myślą nie tylko o codziennej pielęgnacji i oczyszczaniu ciała, lecz przede wszystkim z myślą o dbaniu o zdrowie.  Dzięki starannemu połączeniu składników naturalnych opracowaliśmy LINIĘ MEDYCZNĄ, która wspomaga leczenie chorób, a przy tym kompleksowo pielęgnuje wrażliwą skórę. 

   Mydła naturalne, balsam do ciała, krem do stóp oraz krem do rąk zawierają w sobie lecznicze nanosrebro, borowinę i białą glinkę. Zharmonizowanie tych składników aktywnych z olejkami roślinnymi daje idealną kompozycję, która przyspiesza leczenie chorób, nawilża, regeneruje i odżywia skórę. Wszystkie nasze produkty z LINI MEDYCZNEJ zostały przebadane dermatologicznie oraz alergicznie, dzięki temu mamy pewność, że są całkowicie bezpieczne, łagodne, a zarazem niezwykle skuteczne w swym działaniu, dla delikatnej i podrażnionej skóry. 

Kosmetyków ochronno-pielęgnacyjnych bez obaw mogą używać osoby, które są po operacji, z podrażnioną i zaczerwienioną skórą. Polecane są także, dla cery trądzikowej, alergicznej, z atopowym zapalaniem skóry oraz wysuszonej.

Kropla Zdrowia swą siłę czerpie z natury, która daje jej wszystkie niezbędne składniki do utrzymania prawidłowego stanu zdrowia oraz młodego wyglądu. My zamykamy te prozdrowotne właściwości roślin w mydłach, balsamach i kremach, po to abyście mogli poczuć moc i siłę działania naturalnych składników w swoim domowym zaciszu.