Kosmetyki na obrzęk

Obrzęki i worki pod oczami są prawdziwym utrapieniem wielu z nas. Powodem jest zastój limfy w tkankach, który powoduje opuchnięcie nie tylko wtedy, gdy nasz sen jest zbyt krótki. Może być to również kwestia genetyczna, a problem ten przybiera na sile wraz z wiekiem.

Istnieje wiele typów kosmetyków w różnej formie. Bardzo dobre skutki przynosi używanie kosmetyków, które zawierają naturalny olej arganowy. Ma on właściwości nawilżające oraz regenerujące, co wpływa bezpośrednio na lepszą kondycję skóry pod oczami. Przeciwobrzękowo działa wyciąg z kasztanowca, który jest coraz bardziej ceniony przy produkcji kosmetyków. Ma też właściwości wzmacniające i uszczelniające dla naczyń krwionośnych, co pozwala utrzymać efekt złagodzonych obrzęków pod oczami.

Warto jest wybierać kosmetyki wykonane z naturalnych składników, nie zawierające parabenów, substancji z upraw modyfikowanych genetycznych, barwników i innych szkodliwych substancji. Będzie to miało wpływ na efekty kuracji i pomoże nam w uzyskaniu młodego i zdrowego wyglądu bez obrzęków na twarzy.

Wyświetlanie jednego wyniku