Kosmetyki na modzele

Modzele to zmiany na stopach powodujące dyskomfort i ból podczas chodzenia. Są to zgrubienia warstwy rogowej naskórka, spowodowane naciskiem na stopę. Często powodem powstawania modzeli jest noszenie niewygodnego, zbyt ciasnego obuwia lub butów na obcasie. Modzele występują na podeszwowej stronie stopy i utrudniają chodzenie. Można je wyleczyć całkowicie przy pomocy środków dostępnych w aptekach. Są to kremy, płyny, maści lub plastry, które złuszczają i zmiękczają skórę.

Pharmedis krem do stóp z nanosrebrem i Urea jest wyrobem medycznym, wyjątkowo skutecznym w leczeniu  modzeli, nagniotków, wyprysków, łuszczycy czy grzybicy. Skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry stopy. W skład wyrobu wchodzi m. in. masło shea, stearynian glicerolu, woda, mocznik, gliceryna, olej avocado, ekstrakt z borowiny, kwas benzoesowy, nanosrebro, salicylan benzylu. Krem można stosować do każdego rodzaju skóry stóp. Należy zaprzestać stosowania kremu w przypadku alergii na któryś ze składników.

Jeśli dokuczają Wam modzele, zadbajcie o wygodne obuwie i wypróbujcie krem Pharmedis krem do stóp z nanosrebrem i Urea. Na pewno okaże się pomocny w wyleczeniu waszych dolegliwości. U osób, które mają tendencję do tworzenia się na stopach modzeli czy nagniotków, należy go stosować również profilaktycznie. Modzele, nawet w przypadku usunięcia ich w gabinecie podologicznym, mają tendencję do nawracania. Profilaktycznie stosowany krem Pharmedis do stóp może temu zapobiec.

Wyświetlanie jednego wyniku