Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych

Odpowiednia poduszka – metoda na lepszy sen

Zapewnienie organizmowi dobrej jakości snu to klucz do utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia. To jaki będzie nasz sen, zależy od tego na czym będziemy spać. Nie tylko wybór odpowiedniego materaca jest ważny, ale również dobór odpowiedniej do swoich potrzeb poduszki, najlepiej takiej, która posiada właściwości medyczne. Źle dobrana poduszka może powodować ból karku, pleców, ramion i głowy, a w konsekwencji prowadzić do zmęczenia i niewysypiania się. Szukając idealnej poduszki trzeba zwrócić uwagę na materiał, z jakiego została wyprodukowana, na jakość wykonania oraz na właściwości, które posiada, a które będą miały korzystny wpływ na nasze zdrowie i wspomogą leczenie naszych dolegliwości.

Pianka leniwa

Składa się z milionów otwartych komórek, które pod wpływem nacisku i temperatury ciała dostosowują się do nas, dzięki czemu odczuwamy komfort i odprężenie

Poprawa jakości snu

Zapewnienie organizmowi dobrej jakości snu to klucz do utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia. To jaki będzie nasz sen, zależy od tego na czym będziemy spać.

Zmniejsza dolegliwości bólowe

Nasze poduszki bardzo dobrze sprawdzą się przy zapobieganiu, jak i leczeniu różnych dolegliwości.

Ergonomia pracy

Specjalne poduszki lędźwiowe, które odpowiednio regulują nacisk mięśniowy, rozluźniają plecy, przynoszą ulgę podczas pracy siedzącej.

Pianka leniwa – czym jest i jak działa

Pierwotnie pianka leniwa, zwana inaczej memory foam została wynaleziona na potrzeby misji kosmicznych NASA, aby wyrównać napięcie w fotelach kosmonautów podczas startów statków kosmicznych. Dzisiaj ta innowacyjna technologia jest dostępna dla wszystkich. Ma swoje zastosowanie w materacach, wkładkach ortopedycznych czy specjalistycznych poduszkach do spania.

Zadaniem poduszek profilaktycznych wykonanych z termoelastycznej pianki jest redukcja napięcia i nacisków oraz rozłożenia ich na jak największą powierzchnię ciała. Poprzez taki zabieg, ciało układa się w prawidłowej pozycji, a to zapobiega powstawaniu odleżyn i poprawia krążenie krwi.

bądź na bieżąco

Blog

Zapisz się na Newsletter

Zapisz się do Newslettera a otrzymasz kupon rabatowy na 15% rabatu na najbliższy zakup kosmetyków.

Bądź pierwszą, która dowie się o naszych nowościach, ekskluzywnych ofertach i promocjach.

*Klikając „Zapisz się”, akceptujesz naszą Politykę prywatności.